Župa Uznesenja Blažene Djevice Marije
Katedrala Poreč

Župa Uznesenja Blažene Djevice Marije
Katedrala Poreč

Predstavljanje novog albuma Davora Terzića u porečkoj katedrali

U porečkoj je katedrali 17. studenoga, uoči trodnevnice – priprave za proslavu svetkovine sv. Maura, nakon večernje svete mise, upriličeno predstavljanje novog albuma rovinjskog kantautora Davora Terzića „Knjiga života“. Davor Terzić je autor kršćanskog nadahnuća, a njegove pjesme govore o čovjekovom traženju, čeznuću za Bogom. To je autorov peti studijski album na kojem se nalazi osamnaest pjesama. U nastavku večeri autor je izveo nekoliko skladbi među kojima i dvije posvećene našim mučenicima – blaženicima, bl. Miroslavu Bulešići i bl. Alojziju Stepincu. Kao posljednju skladbu izveo je „Kraljice neba“ u vlastitom aranžmanu prilikom izvođenja koje je pozvao i publiku da mu se pridruži.

M. Martinčević