Župa Uznesenja Blažene Djevice Marije
Katedrala Poreč

Župa Uznesenja Blažene Djevice Marije
Katedrala Poreč

Božićni koncert mladih

Lijepi božićni koncert, pod vodstvom vlč. Josipa Mašine, župnog vikara, u crkvi Gospe od Anđela na blagdan sv. Ivana Evanđeliste, 27. prosinca 2016. održala je skupina mladih naše župe Marijina Uznesenja. Nastpili su u sastavu: vokali – Martina, Ariana, Violeta i Ingrid; flauta – Teodora; violina – Jana i Katarina; gitara – Josip.

Mladi su izveli skladbe: Tiha noć, Haleluja, Little drummer boy, Ja sam slab a ti si jak, Bijeli Božić, Very Mery Christmas, Santa Maria, U to vrijeme godišta, Radujete se narodi, Milost, Feliz Navidad, Veseli se Majko Božja i O happy day.

Svojim skladnim pjevanjem produžili su božićni ugođaj i božićnu radost nazočnim na koncertu koji su im oduševljeno zahvalili srdačnim pljeskom na kraju koncerta.