Župa Uznesenja Blažene Djevice Marije - Katedrala Poreč

: Neka ti srce bude posudica koju ćeš uvijek napuniti na izvoru Božje ljubavi! (sv. Katarina Sijenska)
: Ja sam vrata, govori Gospodin, tko kroz međe uđe, spasit će se; ulazit će i izlaziti i pašu nalaziti. (Usp. Iv 10, 9)
: "Ja sam svjetlo svijeta; tko ide za mnom, neće hoditi u tami, nego će imati svjetlost života." - Ivan 8,12

 

 

Svakog petka od jutarnje do večernje svete mise u kapeli sv. Križa u katedrali euharistijsko je klanjanje. Tijekom adventa i korizme euharistijsko klanjanje počinje jutarnjom svetom misom u petak i završava jutarnjom svetom misom u subotu.

Od 15,00 do 17,00 sati molitva je za sve pokojne koji su u župi umrli posljednjih tjedan dana, za duše u čistilištu i za pokojnike čija su imena upisana za molitvu toga dana. Molitvu animiraju i predvode članovi Molitvene zajednice milosrdno Srca Isusova za duše u čistilištu.

Budimo s Gospodinom i našim dragim pokojnicima u otajstvu euharistije.

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Zatvori' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.